نصب پلاگین وردپرس

فروش خدمات

77 %

راهنمای خرید

برای نصب پلاگین هایی که شما در اختیار دارید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید

توضیحات

نصب پلاگین وردپرس

نصب پلاگین وردپرس یک فرآیند مهم و ضروری است که به کاربران این سیستم مدیریت محتوا امکان اضافه کردن قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید به وبسایت خود را می‌دهد. با نصب پلاگین‌های مناسب، کاربران قادر خواهند بود به طور سریع و آسان ویژگی‌هایی مانند فرم‌ساز، اسلایدر، نمایشگر آمار، ابزارهای بهینه‌سازی وبسایت، افزونه‌های امنیتی و بسیاری دیگر را به وبسایت خود اضافه کنند.

برای نصب پلاگین وردپرس، کاربران ابتدا باید پلاگین مورد نظر خود را از منابع معتبری مانند وبسایت رسمی وردپرس، بازار پلاگین‌های وردپرس یا منابع دیگر دریافت کنند. پس از دریافت پلاگین، کاربران می‌توانند وارد پنل مدیریت وردپرس شوند و به بخش “افزونه‌ها” بروند. در اینجا، کاربران می‌توانند فایل زیپ پلاگین را بارگیری کنند.

پس از بارگیری فایل زیپ، کاربران باید بر روی گزینه “افزودن جدید” در صفحه افزونه‌ها کلیک کنند. در پنجره باز شده، کاربران می‌توانند فایل زیپ را آپلود کنند و سپس بر روی گزینه “نصب کن” کلیک کنند. در این مرحله، وردپرس به طور خودکار فایل زیپ را استخراج و پلاگین را نصب می‌کند.

پس از نصب موفقیت‌آمیز، کاربران باید پلاگین را فعال کنند تا بتوانند از آن استفاده کنند. برای فعالسازی پلاگین، کاربران باید به بخش “افزونه‌ها” در پنل مدیریت وردپرس بروند و بر روی گزینه “فعالسازی” در مجاورت پلاگین مورد نظر کلیک کنند.

این فرآیند ساده و سریع است و کاربران به راحتی می‌توانند پلاگین‌های مورد نیاز خود را نصب و فعال کنند تا تجربه بهتری را برای کاربران وبسایت خود ایجاد کنند. با استفاده از پلاگین‌های مناسب، کاربران قادر خواهند بود بهبود عملکرد و قابلیت‌های وبسایت خود را بهبود بخشند و نیازهای خاص خود را برآورده کنند.

 

*به هر دلیلی برخی کاربران توانایی نصب پلاگین را ندارند اما نگران نباشید سایت اسکیپ خدماتی برای شما در نظر گرفته*

 

برای نصب پلاگین وردپرس ما چیکار میکنیم؟

نصب پلاگین وردپرس , تیمه توسعه اسکیپ در راستایه فروش سایت های پیش ساخته خدماتی را برای خریداران خود فراهم نموده یکی از این خدمات های نصب پلاگین وردپرس است سایت ما میتواند با تجربه چند ساله در این راستا نصب هرگونه پلاگین درخواستی شما را انجام میدهد

نیرو های شرکت اسکیپ برای نصب پلاگین در وردپرس نیاز به دسترسی به بخشه افزونه ها دارند بعد از خرید خدمات شما باید یک حساب را تحویل ادمین فروش بدهید تا نصب پلاگین وردپرس مورد نظر شما انجام بگیرد هزینه نصب پلاگین با هزینه خرید پلاگین جدا می باشد همچنین میتوانین فایل پلاگین خریداری شده را به ادمین تحویل دهید تا بر رویه سایت شما ثبت شود

برخی از افراد پس از نصب پلاگین به مشکل خوردن و یا باعث خرابی سایت شدند این پک نصب پلاگین شامل همچین خدماتی هم میشود

 

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *